ДЕНЬ МУЗИКИ в КНУКіМ

1 жовтня – Міжнародний день музики! Музиканти КНУКіМ традиційно у цей день влаштовують свято у головному корпусі університету – вже кілька років поспіль хедлайнером святкувань стає джаз-бенд КНУКіМ під керівництвом харизматичного і надзвичайно талановитого джазмена Григорія Григоровича Постоя.

Цього року на великий перерві джаз-бенд запалив своїми джазовими ритмами усіх, хто вийшов відпочити після двох перших навчальних пар. Студенти – хореографи, культурологи, журналісти, туризмознавці, працівники наукової бібліотеки і бухгалтерії КНУКіМ, викладачі різних факультетів – усі долучилися до свята краси звуків і щирого спілкування із музикою у арт-фойє університету!

Джаз – це музика свободи і імпровізації, саме джаз дає можливість висловити свої думки і покращити настрій! Джаз-бенд КНУКіМ під оплески глядачів разом із заступником декана ФММ Валентиною Володимирівною Сінельніковою і організатором святкового джемсейшену доцентом Тетяною Василівною Пістуновою привітав усіх із Міжнародним днем музики, подарував усім святкові емоції і запросив на свої концерти!