НА ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕКРАСНИМ

Студенти 1-го і 2-го курсів факультету музичного мистецтва КНУКіМ разом із викладачами - кураторами Володимиром Петровичем Горобцем (2-й курс, групи ТДН-27, ТДа-17), Юлією Віталіївною Сімеоновою (2-й курс, групи ТФ-37 і ТНБ-47) і Євгенією Андріївною Дубінченко (1-й курс, група ТДН-28) побували на ХХІХ-му Міжнародному фестивалі «КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2018».

В рамках кураторської години студенти разом із своїми кураторами долучилися до світу прекрасного, відвідавши концерт з творів відомої української композиторки Ганни Гаврилець, який авторка присвятила видатному майстру українського академічного хорового мистецтва Олександру Кошицу, адже хорові твори п. Ганни Гаврилець були побудовані на записах історичних пісень, здійснених Метром в Україні на початку ХХ століття.

Під час фестивалю, що є традиційною для Києва мистецькою імпрезою, відвідування усіх заходів є безкоштовним, що є немаловажним для студентів. Музика п. Ганни Гаврилець у виконанні високопрофесійного Київського муніципального хору «Київ» під керівництвом народного артиста України лауреата Національної премії України імені Т. Шевченка Миколи Гобдича, історична будівля Національної філармонії України, де відбувся концерт, - усе це залишило неперевершені враження в душах кнукімівців!