ЗІРКОВІ ЗУСТРІЧІ: АНЖЕЛІКА РУДНИЦЬКА

На факультеті музичного мистецтва триває марафон зіркових зустрічей – на цей раз до нас завітала українська співачка, телеведуча, художниця, науковець, громадський діяч, волонтер, президент мистецької агенції «Територія А», президент Фонду відродження культурного середовища Києва, член Громадського фонду Святого Андрія Первозванного, заслужена артистка України, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки художників України, голова Наглядової ради Національного конкурсу «Благодійна Україна», а з 2017 року – ще й радник Міністра культури України пані Анжеліка Рудницька.

На запрошення доцента КНУКіМ п. Наталії Регеші наша гостя із радістю зустріалася із студентами – учасниками провідного творчого колективу ФММ КНУКіМ – українського народного хору імені Станіслава Павлюченка і його художнім керівником – кандидатом мистецтвознавства професором Оленою Скопцовою.

Дякуючі п. Наталії за запрошення після зустрічі п. Анжеліка написала на своїй сторінці у Фейсбук: «Сама себе запитую: навіщо тобі з таким шаленим графіком зустрічі зі студентами? Але одразу відганяю від себе сумніви, бо пам‘ятаю, якими важливими були для нас, студентів, думки відомих людей; бо знаю, що лише обговорюючи якісь проблеми можна знайти вихід з ситуації; бо комунікації між поколіннями необхідні, як повітря, яким ми всі дихаємо; бо сьогоднішні студенти - це наше недалеке майбутнє, і що ми в них посіємо - те й пожнемо. Приємно було познайомитися із дуже талановитими студентами КНУКІМ!»

А нам було надзвичайно приємно спілкуватися із такою різнобічною особистістю і громадським діячем, як Анжеліка Рудницька. Розмова йшла не лише про музику, це була надзвичайно мотиваційна зустріч і говорили ми про те, як ставити і досягати цілі у житті, як не стояти на місці і розвиватися, як впливати на культурну політику держави, як жити і допомагати розбудовуватися нашій ненці – Україні. Звичайно, співали українські пісні і насолоджувалися їх мелосом.

У фіналі зустрічі хор заспівав «Многая літа» п. Анжеліці, було зроблено традиційне загальне фото. Завершилася наша зустріч живим безпосереднім спілкуванням і кавуванням. Дякуємо, п. Анжеліко, за щирість і громадянську позицію, за віру у перемогу і розуміння необхідності таких зустрічей!