Факультет музичного мистецтва

      ​​

ПІЗНАЄМО КИЇВ ІЗ КУРАТОРОМ

Головним завданням кураторів академічних груп ФММ КНУКіМ є якнайшвидше занурення студентів – першокурсників у мистецьке середовище столиці України. Для цього на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ розроблена ціла програма роботи куратора із своєю групою, в рамках якої відбуваються екскурсії до музеїв, походи у театри, прогулянки історичними місцинами м. Києва, відвідування мистецьких заходів.

Так нещодавно студенти – першокурсники груп ТФ-38 та ТНБ-48 разом із куратором Жанною Миколаївною Закрасняною побували у історичному осередку, що розташований поруч із печерськими висотками у самому центрі столиці – музей – культурний центр «Київська фортеця».

Студенти – фольклористи і бандуристи – першокурсники разом із куратором змогли не тільки оглянути історичну пам’ятку і дізнатися під час екскурсії про історію фортеці, але й відвідати виставку живопису, що було розташовано в одній із історичних залів. А також зробити цікаву фотосесію в стародавніх інтер’єрах. Далі буде… Жанна Миколаївна обіцяє такі цікаві екскурсії щотижня!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​