ПІЗНАЄМО КИЇВ ІЗ КУРАТОРОМ

Головним завданням кураторів академічних груп ФММ КНУКіМ є якнайшвидше занурення студентів – першокурсників у мистецьке середовище столиці України. Для цього на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ розроблена ціла програма роботи куратора із своєю групою, в рамках якої відбуваються екскурсії до музеїв, походи у театри, прогулянки історичними місцинами м. Києва, відвідування мистецьких заходів.

Так нещодавно студенти – першокурсники груп ТФ-38 та ТНБ-48 разом із куратором Жанною Миколаївною Закрасняною побували у історичному осередку, що розташований поруч із печерськими висотками у самому центрі столиці – музей – культурний центр «Київська фортеця».

Студенти – фольклористи і бандуристи – першокурсники разом із куратором змогли не тільки оглянути історичну пам’ятку і дізнатися під час екскурсії про історію фортеці, але й відвідати виставку живопису, що було розташовано в одній із історичних залів. А також зробити цікаву фотосесію в стародавніх інтер’єрах. Далі буде… Жанна Миколаївна обіцяє такі цікаві екскурсії щотижня!