СПАСИБІ ВАМ, УЧИТЕЛЯ!

Перша неділя жовтня традиційно є святковою – у цей день усі вчителі України відзначають професійне свято - День Вчителя!

У цей день вчителів вітають добрими словами, щирою подякою за їхню нелегку працю, влаштовують концерти. Такий концерт для освітян м. Ірпінь, що у Київській області, було влаштовано силами студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ, керівником цього проекту виступила заступник декана ФММ доцент Лариса Остапенко.

У актовій залі Міської Ради м. Ірпінь вчителів – ірпінців вітали фольклорний ансамбль «Кралиця» під керівництвом заслуженого працівника культури України Івана Сінельнікова і солістка – бандуристка Наїна Дорошенко. Кілька чудових бальних танців освітянам продемонстрували наші друзі – студенти факультету хореографічного мистецтва (керівник – заслужений артист України Дмитро Базела), у світ вокального естрадного мистецтва усіх занурили студенти - вихованці народної артистки України Алли Попової.

Завершився святковий концерт співом і побажаннями «Многая літа!» усім присутнім у залі вчителям – ірпінцям. Спасибі вам, наші вчителі, за недоспані ночі, за ваші неспокійні серця і віру в кожного з нас!