ПЕРЕМОГИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Поганий той вчитель, який не хоче, щоб його переріс його учень. Ця аксіома усім давно відома. На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ радіють перемогам своїх студентів і пишаються ними, адже кожна мистецька сходинка і її подолання – це шлях до подальшої життєвої щасливої професійної реалізації!

Анастасія Галагоза – хормейстер дитячого хору «Веснівка» (керівник - Жанна Сосновська), а сьогодні – студентка нашого факультету – нещодавно отримала нагороду на міжнародному хоровому фестивалі в Монтенегро: разом із своїми вихованцями – талановитими учасниками хору Анастасія здобула почесну срібну нагороду і диплом лауреата 2-гої премії!

Вітаємо зі сріблом! Настусю, бажаємо тобі успіхів у професії, йди впевнено до своєї мети!