БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Музиканти КНУКіМ вже кілька років поспіль беруть участь у благодійній акції «Даруємо життя», основними заходами якої є безкоштовні концерти кнукімівців у відділеннях Національного інституту Раку (м. Київ). На ФММ КНУКіМ опікується цією програмою доцент Тетяна Василівна Пістунова, під її керівництвом у співпраці із волонтерами Інституту Раку студентами – музикантами КНУКіМ за останні чотири роки було дано понад 30 концертів у відділенні лімфоми та інших відділеннях НІР України.

Ми розуміємо усю необхідність таких концертів: людям, виснаженим у боротьбі із важкою недугою, потрібні позитивні емоції, і саме музика їх дає! Під час таких зустрічей для пацієнтів Інститут Раку співали фольклористи – кнукімівці, грали скрипалі, бандуристи, гітаристи, звучали акордеон і гармошка. Ми віримо в те, що саме так ми можемо допомогти і подарувати хворим надію на життя!

В цьому році за підтримки волонтерського об’єднання НІР України музиканти КНУКіМ стали ініціаторами створення всеукраїнського руху «Даруємо життя» і звернулися до усіх вищих мистецьких навчальних закладів України із проханням підтримати нашу ініціативу – провести благодійні концерти у своїх місцевих онкологічних лікарнях на підтримку пацієнтів задля звернення уваги громадськості на цих людей: вони живі, вони борються із хворобою, їм потрібна підтримка!

Не одразу знайшли ми однодумців, однак, перший такий концерт в рамках нашої акції вже відбувся 9 жовтня 2018 р. у онкодиспансері м. Харкова – нас підтримали студенти і викладачі Харківського вищого коледжу мистецтв і особисто директор коледжу Любов Георгіївна Морозко і заступник директора Ірина Миколаївна Цибіна. Надзвичайно вдячні їм,  також заслуженій артистці України керівнику фольклористичного ансамблю «Слобожаночка» Олені Анатоліївні Шишкіній і усім учасникам цього благодійного концерту за людяність, щирість і професійність, за розуміння необхідності такого виду діяльності для студентів, за бажання допомогти і здійснення задуманого!

Дякуємо, колеги – харковчани! Продовжуємо співпрацю і сподіваємося, що на благодійну ініціативу музикантів КНУКіМ відгукнуться інші мистецькі ВНЗ України і ще багато – багато життів ми подаруємо тим, хто вірить у перемогу над недугою і бореться за життя!