Dan Balan в Університеті культури

До Університету культури завітав співак, композитор, продюсер, мультиінструменталіст Дан Балан. Перший і єдиний молдавський музикант, який був номінований на премію «Греммі» як співавтор хіта «Live Your Life» у виконанні американської співачки Rihanna і репера T.I. Дан також є засновником молдавського тріо «O-Zone».

Представив зіркового гостя Михайло Поплавський: «Радий вітати в Університеті культури творчу особистість, співака, якого ви цінуєте, поважаєте та ловите кайф від його пісень, – Дана Балана».

Зустріч проходила у форматі прес-конференції, де студенти ставили питання Дану щодо творчої кар’єри, натхнення, співпраці із закордонними артистами, а також принципів і критеріїв, за якими він формує власну команду. І звісно ж, молоді було цікаво дізнатись, у чому полягає секрет успіху і щастя артиста.

Творча кар’єра Дана Балана розпочалась ще у 6-річному віці, коли він написав перші вірші, а от перший музичний доробок був створений у 10 років. Однак лише після закінчення школи зрозумів, що хоче займатись музикою. Дивлячись у дитинстві популярний музичний канал MTV, Дан мріяв потрапити на телебачення і стати успішним та популярним співаком. «Я зрозумів, якщо не спробую, все життя так і буду дивитись MTV, шкодуючи про нездійснену мрію», – зазначив артист.

На питання студентської молоді, як написати хіт, композитор відповів, що це тривалий процес, в деякій мірі навіть магічний. Він потребує хорошої інтуїції, певного емоційного наповнення та вміння сконцентруватися на власних почуттях.

Підтримуючи спілкування, Михайло Поплавський додав із власного досвіду, що інтуїція, живий розум та моделювання ситуації – фактори, які допомагають знайти себе, свої «фішки» і правильно презентувати аудиторії.

Як зазначив зірковий гість, він досить виважено обирає собі команду. Аби працювати з ним, людина повинна бути професіоналом, однодумцем, знаходитись енергетично на одній хвилі та «горіти» своєю роботою.

Стосовно секрету успіху Дана та що ж саме робить його щасливим, артист відповів: «Перш ніж досягти успіху у кар’єрі, мені доводилось неодноразово зазнавати поразок. «Падіння» багато чого навчило і дало зрозуміти, що слава – це все ілюзія. Важливо вірити в те, що ти робиш. Свого часу я багато експериментував, шукав себе енергетично і психологічно, нові творчі рішення у продакшні.

В результаті я зрозумів, що секрет успіху і щастя всередині кожного з нас. Отже зрозумійте хто ви є, чого прагнете та оберіть правильні цінності».

Творча зустріч із Даном Баланом викликала шквал аплодисментів та мегапозитивні емоції.

Наприкінці Михайло Поплавський побажав артисту щастя, енергії, куражу та завжди бути у ТОПі світового шоу-бізнесу.