КНУКІМ – 50!!!

Київський національний університет культури і мистецтв відзначив своє 50-річчя! Святкування ювілею вражало масштабністю: професійна сцена, віджеінг, креативні постановки, яскраві спецефекти, світло, живий звук, відеозйомка та пряма трансляція в YouTube – все, щоб влаштувати грандіозне святкування 50-річчя КНУКіМ на головній площі вишу!

На початку концертної програми розігрівав студентську молодь запальний dj-set від мультиінструменталіста Dj-Karlson. Головний режисер та ідейний натхненник заходу Михайло Поплавський привітав усіх з важливою історичною подією. Естафету від Михайла Михайловича перейняли ведучі святкового концерту –  медійні особистості, випускники Університету культури Григорій Решетнік та Лілія Галушко: вони створювали святковий настрій на сцені і у глядачів!

Вітали КНУКіМ своїми яскравими композиціями випускники вишу, зірки українського шоу-бізнесу Наталія Бучинська, гурт «НеАнгели», Наталія Валевська, Ірина Білик та зірковий викладач Олег Винник!

Кульмінацією свята став яскравий шоу-виступ Михайла Поплавського. Звучали драйвові мегахіти «Юний орел», «Приречений на любов», «Україна», які викликали бурхливі емоції і нестихаючі овації. На завершення студенти всіх факультетів дружно заспівали гімн Університету культури, висловлюючи цим вдячність рідному вишу та Михайлу Поплавському, який 25 років опікується університетом і за роки своєї діяльності вивів його на якісно нові лідируючі позиції.

Студенти ФММ, які разом із кураторами академічних груп святкували разом із усіма ювілей університету, і викладачі факультету музичного мистецтва КНУКіМ висловлюють щирі слова подяки Михайлу Михайловичу Поплавському і усій режисерській групі за надзвичайне свято! Разом нас багато! Ми – сила!