Факультет музичного мистецтва

      ​​

СТАНЦІЯ СТУДЕНТСЬКА-2018

В Університеті культури відбувся Фестиваль сучасної молодіжної музики та українського автентичного фольклору «Станція студентська-2018». Зорганізував конкурс талантів Студентський центр фестивальних та культурно-мистецьких проектів Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу.

Участь у фестивалі взяли студенти різних факультеті КНУКіМ, у тому числі – і факультету музичного мистецтва. Фестиваль проходив у конкурсному форматі. Оцінювало творчі виступи студентства компетентне журі. Для участі у музичному фестивалі обдаровані студенти підготували три пісні в стилі популярної або танцювальної музики; рок-музики або українського автентичного фольклору. Композиції обирали не лише за вподобанням. Кожна пісня відображала настрій, емоції, енергетику і головне – сутність виконавців, які представили на розсуд публіки і суддів фестивалю багатогранну пісенну палітру. Вражали чистота й унікальність вокалу, неймовірний артистизм, щире проникливе виконання і вміння «запалити» публіку.

Переможцями музичного фестивалю стали 14 найталановитіших студентів Університету культури, серед них – талановиті і креативні першокурсники ФММ КНУКіМ Євгенія Мазуренко, Станіслав Стариш, Ігор Данилейко і Анастасія Пранчук. Вокалісти здобули чудовий шанс – взяти участь у Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Чернова рута». Отже на студентів-переможців чекають нові творчі звершення! Вітаємо!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​