ЕЛЕКТРОННА МУЗИКА

На факультету музичного мистецтва відбувся майстер-клас найкращого тромбоніста України – соліста оркестру «Радіобенд Олександра Фокіна» харизматичного і надзвичайно талановитого Олексія Сагітова. Участь в майстер-класі свого друга взяв також композитор, звукорежисер, аранжувальник Всеволод Корецький.

«Електронна музика» - такою була тема нашого спілкування. Як сучасні технології впливають на мистецтво гри на тромбоні, як можна використовувати комп’ютерні програми при підготовці творів на тромбоні, які нові можливості дає електронна музика музикантам – тромбоністам, - про все це ми говорили із Олексієм і Всеволодом. І не лише говорили – багато грали різноманітної джазової і класичної музики!

Шалений драйв панував в аудиторії з початку майстер-класу і до його закінчення. Півтори години музичного спілкування пролетіли, як одна мить, присутні навіть не встигли вдосталь насолодитися надзвичайно майстерною і технічною грою виконавця. Музика звучала унікальна і різна, різними були й техніки звуковидобування на інструментах та їх поєднання із сучасними комп’ютерними музичними програмами, що їх демонстрували гості.

Творча молодь факультету безмежно вдячна завідувачу лабораторії навчально-практичної підготовки ФММ доценту Тетяні Пістуновій за надзвичайну можливість зустрічі із музикантами-інструменталістами найвищого ґатунку і чекає на нові музичні майстер-класи.