ПОЕЗІЯ І МУЗИКА

6 листопада у Літературному клубі КНУКіМ презентували поетичну збірку «Бедлам» української поетеси, викладача кафедри ПР і журналістики КНУКіМ Алли Миколаєнко.

Участь в презентації взяли студенти факультету музичного мистецтва: вони були глядачами у залі, а також взяли участь у власне самій презентації: вірші із прензентованої збірки авторка читала під чудову мелодію гітари у виконанні студента 1 курсу магістратури КНУКіМ Романа Крохмаля (факультет музичного мистецтва).

Додамо також, що презентація збірки йшла у прямій трансляції у Фейсбук, тож насолодитися поєднанням музики і поезії змогли не лише присутні в аудиторії.