Посвята у стилі «HYPE»

У концертному клубі Bel étage відбулась грандіозна посвята першокурсників Університету культури – «HYPE».

2 місяці 10 факультетів та майже 2000 новобранців, кожен з яких є талановитим і унікальним, готувалися до головної події в їхньому студентському житті, аби хайпанути на повну.

Цей день настав! Усі першокурсники отримали завдання від почесного Президента Університету культури Михайла Поплавського – розкрити хайп свого факультету. Отже творча молодь факультетів сценічного мистецтва, музичного мистецтва, хореографічного мистецтва, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, інформаційної політики і кібербезпеки, кіно і телебачення, дизайну і реклами, PR і журналістики, міжнародних відносин, івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу на чолі з деканами та студдеканами презентувала відеокліпи, танцювальні постановки, пародії на найпопулярніші сучасні хіти, що вразили своєю несамовитою енергією, креативністю і хайпом.

Під гучні аплодисменти студентська молодь зустріла почесного Президента Університету культури Михайла Поплавського.

«Радий вітати вас з хайповою посвятою в першокурсники!

Щастя кожної людини буває різним. Я щасливий вже тому, що я з вами. Я заряджаюсь від вас молодістю і енергією.

Сьогоднішній вечір запам’ятається вам драйвовою атмосферою, шаленими емоціями і головне – позитивним зарядом від комунікацій із друзями та Поплавським!

Щастя, добра, шаленого студентського кохання і «не бійтесь висоти!» – побажав молоді Михайло Поплавський та подарував символічну пісню «Не бійся висоти». Також прозвучали музичні сюрпризи «Юний орел» і «Приречений на любов», під які запалювали студенти.

Ведучим заходу став випускник Факультету сценічного мистецтва Владислав Мартинов. Головний організатор – Культурно-творчий комітет Студентського парламенту; головний режисер – Михайло Харченко, режисерська група – Лоліта Глущенко, Юлія Котович, Вікторія Бондаренко, Марина Слав’янська, Даріна Приготська, Катерина Ткачук, Ксенія Корячко, Михайло Чебан, Доріс Іфекве (студенти 3-го курсу RЕМS), головний адміністратор – Анастасія Букацелі (викладач Кафедри шоу-бізнесу), адміністративна група – Яна Олексюк, Олександра Носкова, Діана Попко, Меланія Бірун, Софія Менчакова, Марія Яковенко, Ксенія Шашликова, Дарина Дупак, Ліза Стукало, Вікторія Шаріко (студенти 2-го курсу Кафедри шоу-бізнесу). Відеоконтент створювали студенти Факультету кіно і телебачення – Яна Браценюк та Мар’ян Ботвин.

Традиційно у фіналі заходу всі разом із Михайлом Поплавським заспівали Гімн рідного вишу.

Посвята першокурсників Університету культури 2018 увійде в історію, як одна з найкрутіших подій у студентському житті молоді. Кожен присутній отримав свою дозу прокачки і позитиву, хайпанувши на повну разом зі своїм факультетом!