ВІТАЄМО!

Музиканти КНУКіМ щиро вітають із днем народження найкращого в світі президента, рідного батька усіх студентів Київського національного університету культури і мистецтв народного артиста України, професора, доктора педагогічних наук Михайла Михайловича Поплавського!

Шановний Михайле Михайловичу! Пишаємося тим, що ми є «поплавками»! Бажаємо подорожувати країнами щастя, зустрічати світанки натхнення, радіти кожному дню, летіти до успіху, кохати усім серцем, долати будь-які труднощі! Пишаємося тим, що ми є «поплавками»! Нехай музика супроводжує Вас усе життя!