ПЕРШІ АПРОБАЦІЇ МАГІСТЕРСЬКИХ ПРОЕКТІВ

«Не можу стримувати емоцій від сьогоднішнього концерту!!! Український народний хор імені С. Павлюченка (художній керівник Олена Скопцова) - колектив, який вміє вражати, надихати, допомагає вірити і в найтяжчі хвилини відкриває дорогу до світла. Насичений на яскраві події день і грандіозна кода, як доказ прекрасної місії - служіння Музиці! Прекрасно, коли є такі друзі, колеги , які вміють «в калюжі побачити зорі» . В цьому, власне, і полягає місія артиста!»

Ці слова відображають емоції Костянтина Омелянчука – одного із учасників концерту Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка КНУКіМ в Музеї книги і друкарства Національного заповідника України «Києво-Печерська Лавра».

Концерт відбувся 28 листопада і був благодійним – народний хор КНУКіМ разом із своїм керівником – кандидатом мистецтвознавства доцентом Оленою Скопцовою за ініціативи магістрантки КНУКіМ Дарини Степанюк збирали кошти на лікування талановитого студента спеціалізації «театральне мистецтво» НАКККіМ Антоніо.

Цей концерт був підготовлений студентами – магістрантами ФММ 1-го року навчання, що стало першою апробацією магістерських творчих проектів, що їх готують наші талановиті музиканти – народники Костянтин Омелянчук, Таня Цуркан, Олександр Дідківський, Наталія Шинкаренко, Вадим Кобилко, Руслан Верескун та інші до захисту.

Зворушливі слова подяки лунали наприкінці концерту від вдячних глядачів. Творча родина Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка КНУКіМ вкотре долучилася до прекрасної справи!