ЗІРКОВІ ВИПУСКНИКИ: ТРІО ХОРУ ВЕРЬОВКИ

Розпочинаємо нову серію публікацій під загальною назвою «Зіркові випускники факультету музичного мистецтва КНУКіМ». Сьогодні знайомимо вас із колективом, що зовсім нещодавно у повному складі отримав почесні звання – це солістки Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г. Верьовки, вокальне тріо у складі: Тетяна Прядко, Оксана Ільченко та Тетяна Пирогова.

У листопаді 2018 року обидві Тетяни і Оксана стали заслуженими артистками України, ця святкова подія відбулася на концерті хору ім. Г. Верьовки у Палаці спорту м. Києві, присвяченому 75-річчю славетного творчого колективу. Саме хор ім. Г. Верьовки – це колектив, де розквітнув талант нашого тріо!

А зароджувалося і розвивалося все на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ, де усі учасниці тріо пройшли школу життя і творчості в українському народному хору КНУКіМ під керівництвом народного артиста України професора Станіслава Євстегнійовича Павлюченка.

Сольну виконавську майстерність Оксана Ільченко вдосконалювала у класі народної артистки України професора Поліни Григорівни Павлюченко, а Тетяна Предко і Тетяна Пирогова – у класі народної артистки України професора Наталки Петрівни Цюпи. Сьогодні в репертуарі молодого тріо хору імені Г. Верьовки найкращі зразки народнопісенної творчості українського народу: солоспіви, традиційне багатоголосся та авторські твори українських митців, твори а капела та у супроводі оркестру народних інструментів Національного хору України ім. Г. Верьовки.