КАЛЕНДАРЬ «MAKOVIYA 2019»

Представляємо вашій увазі проект, над яким майстерня прикрас «Makoviya» працювала останні два роки: третій календар, наповнений образами дівчат у стародавніх строях та вбраних у 13 неповторних віночків.

Саме реконструкція вінків є однією із головних ліній роботи майстерні. Моделями для фотографій і презентацій авторських віночків від майстерні  прикрас «Makoviya» стали дівчата із самих різноманітних професій та покликань: від акторки, співачки, фотомоделі до журналістки, графічного дизайнера, ювеліра і так далі. Головне, що їх об’єднало- це величезна любов а іноді нестримна цікавість до всього традиційного.

Цей календар – можливість побачити , яке перевтілення відбувається, коли дівчина одягає традиційний стрій! Нам надзвичайно приємно презентувати учасницю і модель цього календаря – просимо вашої уваги і оплесків: Юлія Вітранюк, студентка – фольклористка 2-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ, солістка фольклорного ансамблю «Кралиця» КНУКіМ!

Наша Юля у 2018-му році – переможниця двох надзвичайно престижних вокальних фольклорних фестивалів, а у складі новоствореного гурту «Згарда» вона стала «Відкриттям року» на другому Всеукраїнському фестивалі «Київ-етно-мюзик-фест «Віртуози фолку», що відбувся у листопаді 2018 року у столиці України, а також перемогла у київському відбірковому турі легендарного фестивалю «Червона рута» і вийшла у фінал цього фесту, що відбудеться у вересні 2019 в м. Чернівці.

Вітаємо нашу Юлю із ще однією можливістю творчої реалізації! Чекаємо від тебе нових пісень і нових творчих проектів і перемог!