Х-ФАКТОР, 9 СЕЗОН: ДМИТРО ВОЛКАНОВ

«Х-Фактор» - це музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. З 1 вересня по 30 грудня 2018 року в Україні на телеканалі «СТБ» відбувся 9-й сезон шоу «Х-фактор».

Суперфіналістом і відкриттям конкурсу став 17-річний Дмитро Волканов – надзвичайно талановитий хлопець з Бердянська, сьогодні – студент – музикант Київського університету культури. Позитивний, життєрадісний хлопець з невеликого міста. Сповнений ентузіазму, сил і творчого потенціалу. Дуже любить футбол. Не злопам’ятний, вразливий і сентиментальний. Мріє стати популярнішим за Олега Винника і надалі зайняти його місце в квартеті суддів «Х-фактор».

На питання «Навіщо прийшов на «Х-фактор» Діма відповів: «Отримати поштовх в світ шоу-бізнесу, і перетворитися із звичайного хлопця в СУПЕРЗІРКУ!» Йому це вдалося! Популярність у Діми зараз шалена, хоча у суперфіналі він поступився першістю і зайняв почесне друге місце, але це лише позитивно вплинуло на його кар’єру – хлопець по закінченню конкурсного сезону не пориває стосунки із своїм зірковим тренером – народним артистом України Андрієм Данилко! Попереду – багато роботи і нових пісень!