Факультет музичного мистецтва

      ​​   

Х-ФАКТОР, 9 СЕЗОН: ДМИТРО ВОЛКАНОВ

«Х-Фактор» - це музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі конкурсанти обираються шляхом публічних прослуховувань. З 1 вересня по 30 грудня 2018 року в Україні на телеканалі «СТБ» відбувся 9-й сезон шоу «Х-фактор».

Суперфіналістом і відкриттям конкурсу став 17-річний Дмитро Волканов – надзвичайно талановитий хлопець з Бердянська, сьогодні – студент – музикант Київського університету культури. Позитивний, життєрадісний хлопець з невеликого міста. Сповнений ентузіазму, сил і творчого потенціалу. Дуже любить футбол. Не злопам’ятний, вразливий і сентиментальний. Мріє стати популярнішим за Олега Винника і надалі зайняти його місце в квартеті суддів «Х-фактор».

На питання «Навіщо прийшов на «Х-фактор» Діма відповів: «Отримати поштовх в світ шоу-бізнесу, і перетворитися із звичайного хлопця в СУПЕРЗІРКУ!» Йому це вдалося! Популярність у Діми зараз шалена, хоча у суперфіналі він поступився першістю і зайняв почесне друге місце, але це лише позитивно вплинуло на його кар’єру – хлопець по закінченню конкурсного сезону не пориває стосунки із своїм зірковим тренером – народним артистом України Андрієм Данилко! Попереду – багато роботи і нових пісень!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​