Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ТАЛАНОВИТИМ ВХІД БЕЗ ЧЕРГИ!

Доброго дня! Ви не забули про онлайн конкурс #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ. До його завершення залишилось дуже мало часу! Встигни відправити свою роботу та мати змогу претендувати на БЕЗКОШТОВНЕ навчання в нашому університеті. У тебе є всі шанси, адже цього року Михайло Михайлович Поплавський обере аж 20 переможців!

Конкурсне завдання для факультету музичного мистецтва – зняти відео (до 1 хвилини) з виконанням пісні або музичного твору. Обов’язкові умови для участі:
1. Зареєструватися за посиланням knukim.edu.ua/reyestratsiya-abituriyenta

2. Бути підписаним на сторінки в Іnstagram instagram.com/poplavskiy_michail та Facebook facebook.com/MMPoplavskiy

3. Виконати конкурсне завдання та розмістити на своїй сторінці Інстаграм, додавши до поста хештеги #талановитим_вхід_без_черги, #поплавський та хештег спеціальності, на яку мрієте вступити (в нашому випадку #музичне_мистецтво)

4. Позначити у публікації геолокацію своєї школи.

Переможців буде обрано на ВІП-паті в Університеті культури! НАГАДУЄМО АВТОРИ НАЙКРАЩИХ РОБІТ БУДУТЬ НАВЧАТИСЬ В УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ БЕЗКОШТОВНО!

@poplavskiy_michail
@knu_kim
#талановитим_вхід_без_черги #поплавський #університеткультури #університетмайбутнього #конкурс #кук #кнукім #місцещасливихлюдей #абітурієнт #абітурієнт2019 #ФММ

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​