ТАЛАНОВИТИМ ВХІД БЕЗ ЧЕРГИ!

Доброго дня! Ви не забули про онлайн конкурс #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ. До його завершення залишилось дуже мало часу! Встигни відправити свою роботу та мати змогу претендувати на БЕЗКОШТОВНЕ навчання в нашому університеті. У тебе є всі шанси, адже цього року Михайло Михайлович Поплавський обере аж 20 переможців!

Конкурсне завдання для факультету музичного мистецтва – зняти відео (до 1 хвилини) з виконанням пісні або музичного твору. Обов’язкові умови для участі:
1. Зареєструватися за посиланням knukim.edu.ua/reyestratsiya-abituriyenta

2. Бути підписаним на сторінки в Іnstagram instagram.com/poplavskiy_michail та Facebook facebook.com/MMPoplavskiy

3. Виконати конкурсне завдання та розмістити на своїй сторінці Інстаграм, додавши до поста хештеги #талановитим_вхід_без_черги, #поплавський та хештег спеціальності, на яку мрієте вступити (в нашому випадку #музичне_мистецтво)

4. Позначити у публікації геолокацію своєї школи.

Переможців буде обрано на ВІП-паті в Університеті культури! НАГАДУЄМО АВТОРИ НАЙКРАЩИХ РОБІТ БУДУТЬ НАВЧАТИСЬ В УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ БЕЗКОШТОВНО!

@poplavskiy_michail
@knu_kim
#талановитим_вхід_без_черги #поплавський #університеткультури #університетмайбутнього #конкурс #кук #кнукім #місцещасливихлюдей #абітурієнт #абітурієнт2019 #ФММ