ПОЧИНАЄМО НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМЕСТР

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулося перше в новому навчальному семестрі засідання кафедри музичного мистецтва. Колеги – викладачі із радістю зустрілися для того, щоб обговорити план роботи кафедри на семестр, зосередитись на науковій роботі і профорієнтаційній діяльності.

Засідання кафедри вів виконуючий обов’язки завідувача кафедри ММ, декан ФММ професор Петро Леонтійович Богоніс. Він привітав усіх присутніх із новорічно-різдвяними святами і окреслив перспективний план роботи кафедри на другий семестр 2018 – 2019 навчального року. У студентів розпочалася друга каденція ознайомчої, навчальної і виробничої практики, а викладачі зараз активно долучаються до формування бази «Абітурієнт – 2019» і посилюють свої наукові пошуки з питань теоретичного і практичного музикознавства. Гарного нам усім навчального семестру!