ДОЗВОЛЬТЕ КОЛЯДУВАТИ!

Різдвяно-новорічні свята – казкова щорічна мить! Від Різдва і до Водохреща дзвенить усюди коляда, граються вертепні вистави, звучать віншування і побажання миру, здоров’я, достатку у прийдешньому новому році!

Коляда дзвеніла і в КНУКіМ! Колядний гурт студентів – фольклористів 1-го, 2-го і 3-го курсів – учасників фольклорного ансамблю «Кралиця» (керівник – заслужений працівник культури України професор Іван Сінельніков) завітав до кожного відділу і факультету університету! Заколядували і Михайлу Михайловичу Поплавському – почесному президенту КНУКіМ, який із радістю слухав колядників і фотографувався із ними!

Дівчата і хлопці гідно виконали свою стародавню місію – заспівати у кожній оселі старовинних колядних пісень, побажати усім господарям усіляких гараздів на новий рік! Кнікімівські співробітники із захопленням сприйняли таку ініціативу музикантів – фольклористів: колядників із задоволенням приймали, слухали і підспівували колядки, і, за традицією, дякували за коляду даровизною! Свята тривають!