Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ДОЗВОЛЬТЕ КОЛЯДУВАТИ!

Різдвяно-новорічні свята – казкова щорічна мить! Від Різдва і до Водохреща дзвенить усюди коляда, граються вертепні вистави, звучать віншування і побажання миру, здоров’я, достатку у прийдешньому новому році!

Коляда дзвеніла і в КНУКіМ! Колядний гурт студентів – фольклористів 1-го, 2-го і 3-го курсів – учасників фольклорного ансамблю «Кралиця» (керівник – заслужений працівник культури України професор Іван Сінельніков) завітав до кожного відділу і факультету університету! Заколядували і Михайлу Михайловичу Поплавському – почесному президенту КНУКіМ, який із радістю слухав колядників і фотографувався із ними!

Дівчата і хлопці гідно виконали свою стародавню місію – заспівати у кожній оселі старовинних колядних пісень, побажати усім господарям усіляких гараздів на новий рік! Кнікімівські співробітники із захопленням сприйняли таку ініціативу музикантів – фольклористів: колядників із задоволенням приймали, слухали і підспівували колядки, і, за традицією, дякували за коляду даровизною! Свята тривають!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​