ВІТАЄМО КИЇВСЬКИХ АБІТУРІЄНТІВ!

Профорієнтаційна робота – одна із вагомих складових професійної діяльності співробітників факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Особливої уваги ми надаємо роботі із цьогорічними випускниками – потенційними абітурієнтами – 2019 з міста Києва. Вони сьогодні – наше майбутнє, вони – це креативні ідеї, нестандартні мистецькі пошуки і нові знання!

10 січня КНУКіМ відвідали одинадцятикласники – випускники київської гімназії «Діалог», що у Дарницькому районі столиці. Їх екскурсію до нашого вузу організувала народна артистка України професор кафедри музичного мистецтва КНУКіМ Поліна Григорівна Павлюченко. Надзвичайно активні школярі відвідали усі факультети нашого вишу і, звичайно, зустрілися із почесним президентом КНУКіМ Михайлом Михайловичем Поплавським. Дякуємо нашим друзям – випускникам київської гімназії «Діалог» за довіру і зацікавленість, до зустрічі влітку у приймальній комісії найкращого вишу України – КНУКіМ!