ПРАКТИКА ТРИВАЄ!

Практика продовжується: після різдвяних свят у студентів – першокурсників ФММ КНУКіМ розпочалася друга частина ознайомчої практики. В рамках навчально-практичної підготовки студенти 1-го курсу спеціалізації «академічне хорове мистецтво» - учасники студентського академічного хору «ANIMA» (художній керівник і головний диригент – заслужена артистка України професор Наталія Кречко) відвідали репетицію Академічного хору імені Платона Майбороди Національної радіокомпанії України.

Хор імені П. Майбороди – один із найавторитетніших хорових колективів держави. Заснований у 1932 році, він належить до масштабних хорових капел, що мають велику історію, потужні виконавські традиції, універсальний репертуар. Славетна історія колективу пов'язана із іменами найвидатніших українських хорових диригентів ХХ - XXI сторіч. Нині художнім керівником та головним диригентом Академічного хору Українського радіо є Юлія Ткач.

Хор Українського радіо – це високопрофесійний колектив, один з найкращих інтерпретаторів духовної музики, обробок українських народних пісень, творів сучасних композиторів, шедеврів світової класики. Творчість цього славетного колективу є великим внеском в культурну та духовну скарбницю українського народу. Студенти – першокурсники під час репетиції змогли заглибитися у диво створення музичного твору хором під майстерним диригентським жестом керівника, зануритися у мистецтво репетиційної роботи із професійним творчим колективом, поспілкуватися із професійними музикантами. Практика триває!