​​​​

ПРАКТИКА: КОНЦЕРТ ДО ЮВІЛЕЮ ВІКІПЕДІЇ

Традиційно з нагоди Дня народження Вікіпедії у Києві – в концертній залі Національної спілки композиторів України – відбувся концерт, організатором якого, традиційно, став провідний концертмейстер ФММ КНУКіМ, талановитий музикант і композитор Андрій Бондаренко – один із авторів і ініціаторі українських проектів «Я пишу Вікіпедію» і «Світова класика українською».

Участь в концерті взяла викладач ФММ КНУКіМ і куратор першокурсних груп ТНБ-48 та ТФ-38 Жанна Закрасняна. До речі, в рамках ознайомчої практики студенти – першокурсники відвідали концерт до 15-річчя Вікіпедії і мали змогу насолодитися співом їх улюбленого куратора.

Цього разу звучала виключно українська музика, починаючи від епохи бароко і закінчуючи сучасниками. Традиційно частину записів буде розміщено у Вікіпедії, щоб наші нащадки слухали і просвіщались.

На кожному з таких концертів склад виконавців варіюється. Цього разу виконавців було багато: це студенти та викладачі одразу трьох вишів - Консерваторії, Університету Грінченка і Університету культури. А також троє зіркових солістів Національної оперети – Валерія Туліс, Ольга Федоренко і Павло Бєльський!

Ще однією родзинкою концерту став клавесин - Наталія Свириденко представила на ньому твори невідомих західноукраїнських авторів XVI-XVII століть, у супроводі клавесину прозвучали також твори Березовського і Бортнянського. Приємно, що студенти КНУКіМ змогли долучитися до високого мистецтва зовсім безкоштовно, що сьогодні є рідкістю! Практика в дії! #япишуВікіпедію #світовакласикаукраїнською

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08