ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА: ОРКЕСТР ЗСУ

Практика у старшокурсників триває, студенти четвертого курсу мають унікальну можливість проходити свою навчально-практичну підготовку у професійних колективах м. Києва.

Едуард Висоцький, Ростислав Швець, Олесь Онищук і Олександр Головатюк – студенти 4-го курсу факультету музичного мистецтва вдосконалюють свої професійні знання у Заслуженому академічному зразково-показовому оркестрі Збройних Сил України.

Під керівництвом професійних колег – музикантів оркестру – кнукімівці долучаються до репетиційного процесу і концертної діяльності відомого в Україні оркестрового колективу. Практика в дії!