ПРАКТИКА МАГІСТРІВ: СТАЖУВАННЯ ЗА ФАХОМ

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ триває практика студентів першого курсу магістратури. Стажування за фахом майбутні магістри проходять на базах практики – у творчих професійних і самодіяльних колективах, а також у базових творчих колективах КНУКіМ.

Тетяна Цуркан – магістрантка першого року навчання – під час стажування за фахом працює із студентами молодших курсів спеціалізації «народно-хорове мистецтво» над власним магістерським творчим проектом.

Тетяна разом із керівником своєї магістерської роботи підібрала певний репертуар, тепер йде робота по вивченню вокальних партій та зведенню цих партій у цілісний твір – і загалом – у програму, об’єднану визначеною тематикою.

Цікаво і творчо працює наша майбутня магістерка над своїм проектом. Успіхів Тані і усім її одногрупникам, будемо слідкувати за здійсненням їх творчих робіт!