Факультет музичного мистецтва

      ​​   

А СВІЧА ПІСЕННА НЕ ЗГАСАЄ…

9 лютого минає 14 років як пішла в інші небесні світи воістину Герой України, Народна артистка України, Берегиня української пісні Раїса Панасівна Кириченко!

У неї не було другорядних пісень. Кожна ставала популярною і входила в кожну домівку. «Чураївна», «Я козачка твоя», «Жіноча доля», «Мамина вишня» - всі ці пісні відомі не тільки в Україні. Її співом захоплювалися слухачі Канади, Австралії, Німеччини, Польщі, Філіппін, Алжиру, Тунісу та інших країн світу, а також у штаб-квартирі ООН.

Раїса Кириченко – це епоха в українському народнопісенному мистецтві, це нелегка жіноча і творча доля, і безмежний талант! Вона до безтями любила Україну і українську пісню! Студенти і викладачі факультету музичного мистецтва КНУКіМ пам’ятають і безмежно шанують Берегиню української пісні!

А свіча пісенна не згасає,

темна сила світ не переможе,

то не правда що її не має,

чуєте вона в хоралах Божих...

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​