Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ЗІРКОВІ СТУДЕНТИ: НАТАЛКА ШИНКАРЕНКО

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ навчається Наталка Шинкаренко – володарка Гран-Прі багатьох Всеукраїнських фестивалів і конкурсів, лауреат літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка. А також наша Наталка – студентка першого курсу магістратури – є переможницею першого Всеукраїнського конкурсу виконавців імені Раїси Кириченко і лауреатом мистецької премії імені Раїси Кириченко.

Талант Наталі спалахнув яскравою зіркою на рідній землі Героя України композитора Олександра Білаша у селі Градизьк, що на Полтавщині; яскраво розкрився талант нашої Наталі у піснях української Берегині Раїси Кириченко. Крок за кроком піднімалася юна артистка творчими пісенними сходинками, виступала на ювілейних вечорах Олександра Білаша, Раїси Кириченко, творчих вечорах Вадима Крищенка, Андрія Демиденка, на концертах у містах і селах України та за її кордоном.

Сьогодні Наталка Шинкаренко працює над своїм авторським магістерським проектом, присвяченим творчості Раїси Кириченко, захист якого відбудеться у січні 2010-го року. А зараз пропонуємо вам сольний концерт Наталі, участь в якому взяли її одногрупники, що відбувся у її рідному Градизькому Будинку культури. Вперше на цю сцену Наталка вийшла у п’ять рочків, а у шестирічному віці її помітила сама Раїса Опанасівна Кириченко, ученицею якої Наталка була. Отже, «З любов’ю до пісні» від Наталки Шинкаренко.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​