МУЗИКА В ЦІКАВИХ ФАКТАХ: ВІТНІ Х’ЮСТОН

У США найбільш затребуваною музикою для весільного торжества є всесвітньовідома музична композиція Вітні Х’юстон під назвою «I Will Always Love You». Так співпало, що дана композиція на такому ж рівні популярності вже і в Британії. Але…

Які ми все-таки різні! Знаменитий трек Вітні Х’юстон «Я завжди буду любити тебе» дуже часто замовляють на церемоніях в США та Англії. Але американці люблять під неї одружуватися, а англійці – хоронити близьких. Ось такий цікавий факт із світу музики підготував сьогодні вам факультет музичного мистецтва КНУКіМ.