30-РІЧЧЯ "ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ "ПРОСВІТА"

11 лютого відбулася урочиста академія до 30-річчя "Товариства української мови "Просвіта" ім. Т. Шевченка". Церемонія і святковий концерт відбулися в колонній залі КМДА.

Спогадами ділилися Д. Павличко, П. Мовчан, П. Гриценко, у концерті брали участь: дитячий колектив "Дай боже!", фольклорний ансамбль "Кралиця" КНУКіМ (керівник – заслужений працівник культури України професор КНУКіМ І. Сінельніков), народні артисти України Т. Компаниченко, Ф. Мустафаєв, заслужений діяч мистецтв України К. Стеценко, народний заслужений ансамбль "Дарничанка" (керівник – заслужений працівник культури України професор КНУКіМ П. Андрійчук), а також солістка – студентка 1-го курсу магістратури ФММ КНУКіМ, Лауреат мистецької премії імені Раїси Кириченко Наталка Шинкаренко.