НАЙМАСШТАБНІШИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Університет культури – лідер освіти в Україні, який пропонує високу фахову підготовку за різноманітними творчими та бізнес-спеціальностями, сучасний сервіс і незабутні студентські роки. До закладу вищої освіти щодня приїздять сотні абітурієнтів з усіх куточків України, щоб довідатись про переваги навчання та умови вступної кампанії, а в майбутньому приєднатись до великої і творчої студентської родини.

Цієї суботи – 9 лютого – в КНУКіМ відбувся один із наймасштабніших Днів відкритих дверей. Побувавши на екскурсії, вступники переконались, що у виші створені комфортні умови для професійного та особистісного розвитку молоді: мультимедійні лабораторії, потужний професорсько-викладацький склад, інноваційні методи навчання. Серед понад 2 тисяч абітурієнтів, що завітали до нас у суботу, була значна кількість одинадцятикласників з Хмельницької області – саме нею опікуються співробітники факультету музичного мистецтва КНУКіМ. На цей раз це були учні випускових класів ЗОШ Ізяславського, Городоцького і Ярмолинецького районів Хмельниччини.

Найбільше абітурієнтів вразила кількість зіркових випускників, якими славиться виш. Серед них: Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Жанна Бадоєва, Олександр Лещенко, Оля Полякова, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev (Микита Алєксєєв), Alyosha (Олена Кучер-Тополя), Ірина Білик, Наталія Валевська, Катерина Бужинська, Наталія Могилевська, Наталія Бучинська, Вадим Олійник, Регіна Тодоренко та багато інших.

Особисто поспілкувавшись із Михайлом Поплавським, абітурієнти отримали цінні поради, мотиваційні настанови, поставили важливі запитання щодо вступу та дізнались про Всеукраїнський конкурс #талановитим_вхід_без_черги, за підсумками якого 20 переможців будуть навчатись в Університеті культури безкоштовно.

Завершився насичений День відкритих дверей безліччю крутих фото абітурієнтів у виші, які щиро дякували за VIP-прийом, гостинність та родинну атмосферу. Тепер вони точно впевнені, Університет культури – місце щасливих людей, яке надає безліч можливостей для багатогранного розвитку, творчої реалізації та успішного майбутнього.