РОЯЛЬ У АРКТИЦІ

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ продовжує знайомити вас із цікавими фактами у світі музики. Відомий італійський композитор і піаніст Людовіко Ейнауді виконав один зі своїх власних творів на плавучій платформі в Північному Льодовитому океані, в передній частині льодовика "Wahlenbergbreen" в Шпіцбергені, Норвегія. Композиція "Елегія для Арктики" була створена, так як Людовіко був натхненний вісьмома мільйонами голосів з усього світу, які закликають до захисту Арктики. Нижче представлено відео, тож ви особисто можете прослухати, побачити та оцінити цей неповторний витвір мистецтва.

Штучний айсберг був виготовлений з понад 300 трикутників з дерева, що загалом важило близько двох тонн. Рояль Ейнауді був розміщений на верхній частині платформи. "Тут для мене був великий досвід. Я міг бачити чистоту і крихкість цієї області своїми очима і інтерпретувати пісню, яку я написав, щоб зіграти на найкращій сцені світу. Важливо, що ми розуміємо важливість Арктики, намагаємося зупинити процес руйнування і захистити його ". – Людовіко Ейнауді.

Ось так, завдяки таким важливим та водночас сумним подіям та талановитим людям у світі народжується справжня душевна музика!