Факультет музичного мистецтва

      ​​

РОЯЛЬ У АРКТИЦІ

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ продовжує знайомити вас із цікавими фактами у світі музики. Відомий італійський композитор і піаніст Людовіко Ейнауді виконав один зі своїх власних творів на плавучій платформі в Північному Льодовитому океані, в передній частині льодовика "Wahlenbergbreen" в Шпіцбергені, Норвегія. Композиція "Елегія для Арктики" була створена, так як Людовіко був натхненний вісьмома мільйонами голосів з усього світу, які закликають до захисту Арктики. Нижче представлено відео, тож ви особисто можете прослухати, побачити та оцінити цей неповторний витвір мистецтва.

Штучний айсберг був виготовлений з понад 300 трикутників з дерева, що загалом важило близько двох тонн. Рояль Ейнауді був розміщений на верхній частині платформи. "Тут для мене був великий досвід. Я міг бачити чистоту і крихкість цієї області своїми очима і інтерпретувати пісню, яку я написав, щоб зіграти на найкращій сцені світу. Важливо, що ми розуміємо важливість Арктики, намагаємося зупинити процес руйнування і захистити його ". – Людовіко Ейнауді.

Ось так, завдяки таким важливим та водночас сумним подіям та талановитим людям у світі народжується справжня душевна музика!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​