МАЙСТЕР-КЛАС АНДРІЯ МАСЛАКОВА

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ 11 лютого відбувся відкритий майстер-клас з вокалу Андрія Маслакова, організаторами якого виступили завідувач лабораторії навчально-практичної підготовки доцент Тетяна Василівна Пістунова і завідувач секції академічного хорового мистецтва заслужена артистка України професор Наталія Михайлівна Кречко.

Андрій Маслаков – соліст Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка та соліст Національної філармонії України, лауреат міжнародних вокальних конкурсів. Харизматичний і надзвичайно талановитий вокаліст.

Зустріч пройшла цікаво та захопливо, пан Андрій поділився зі студентами своїми творчими досягненнями та розповів про свій шлях у мистецтві. Після змістовного діалогу відбувся сам майстер-клас з вокалу в якому взяли участь студенти секції академічного хорового мистецтва. Пан Андрій люб'язно ділився своїми порадами з молодими вокалістами у розумінні та інтерпретації музичного матеріалу.

Висловлюємо величезну подяку керівництву секції та факультету за можливість спілкування студентів з талановитими, професійними артистами сучасної України! (У підготовці тексту використаний матеріал О. Кравчука із групи академічного хору «Anima» у соцмережі Фейсбук).