YUKO – У ФІНАЛІ НАЦВІДОБОРУ «ЄВРОБАЧЕННЯ-2019»

Відбувся перший півфінал Національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення – 2019». За право представляти нашу країну у фінальній стадії конкурсу, що відбудеться у травні в столиці Ізраїлю Тель-Авіві, у суботу – 9 лютого – боролися перші 8 учасників.

Звичайно, ми вболівали за наших – нещодавню випускницю факультету музичного мистецтва КНУКіМ Юлію Юріну і її колегу Стаса Корольова – електро-фольк-гурт «YUKO».

YUKO представили свою інтерпретацію української народної пісні «Ой у лузі калина стояла», записаної Юлею в одній з експедицій Житомирщиною, адже за освітою вокалістка гурту YUKO є фольклористкою. Сучасні музичні ритми мультіінструменталіста Стаса Корольова, яскравий вокал Юлі і надзвичайно цікавий бек-вокал у виконанні студенток КНУКіМ – учасниць фольклорного ансамблю «Кралиця» Софії Рубан, Юлії Вітранюк і Божени Масляк, - усе це створило справжню магію на сцені, проти якої ніхто не зміг встояти!

Ми у фіналі!!! КНУКіМ і фольклористи – кнукімівці рулять! Слідкуємо, вболіваємо, голосуємо! Етно – це те, що найяскравіше може представити нашу країну усьому світові на «Євро-2019»!

Пропонуємо переглянути конкурсний виступ YUKO (для тих, хто його пропустив), а взагалі радимо подивитися повну версію виступу – адже під час обговорення наші дівчата навіть заспівали один куплет оригінальної версії автентичного музичного твору, що був покладений в основу «Galyna guliala» і зірвали у зали бурхливі оплески!