ШЕВЧЕНКОВА «КАТЕРИНА» У НЬЮ-ЙОРКУ

10 березня в українській околиці на Манхеттені відбувся показ вистави «Катерина» за однойменним твором Т. Шевченка. Тут, у Нью-Йорку, у далекому «Гамерицькому краї», як співається в українській народній пісні, знаходиться частинка України – Український драматичний театр! 2015-го року виставою за повістю Ольги Кобилянської «У Неділю Рано Зілля Копала...» режисер-постановник – народний артист України Іван Бернацький – відродив цей театр, що існував у Нью-Йорку у 1950-х рр. і припинив свою діяльність у 1960-х рр.

2016-го час Шевченківських днів любителі культури поринули у світ «Гайдамаків», а цьогоріч – співчували і плакали разом із Шевченківою «Катериною». Нью-йоркці змогли побачити українську виставу на такому високому рівнi, повну музики, почуттів, любові та драми. Подія проходила в Українському Народному Домі, на 2-й аменю. Артисти показали неперевершену гру! А ми пишаємося тим, що увесь вокальний супровід вистави створила випускниця факультету музичного мистецтва КНУКіМ, фольклористка Аліна Князікевич! Її спів став невід’ємною складовою вистави, окремою її дійовою особою! Ми пишаємося нашою Аліною! Слідкуємо за її вокально-театральними проектами і чекаємо на нові творчі імпрези!