Вокальний тріумф КНУКіМ

Неабиякі пристрасті вирували в самому серці України, де змагалась найталановитіша культурна молодь світу на І Міжнародному вокально-хоровому конкурсі-фестивалі. До участі долучилися всі бажаючі хорові колективи, в тому числі церковні та навчальні ансамблі при профільних музичних закладах і вокалісти, які були представлені в номінаціях: академічний, народний, естрадний вокал та авторська пісня.

Виконавці із шести країн (України, КНР, Угорщини, Молдови, Грузії, Білорусі) змагалися за першість. Виступи учасників відбувались у відкритому доступі для глядачів. Судити конкурсантів з’їхалося журі високопрофесійного рівня з різних куточків світу: Фабіо Д’Ораціо – професор духовної музики і григоріанського хоралу в Папському Лютеранському університеті в Римі (Італія), Йозеф Андраш Варі – генеральний директор організації «Renaissance» в Угорщині,  Олександр Дяченко – народний артист України, завідувач кафедри сольного співу Національної музичної академії ім.

П.І. Чайковського, Ніна Вікторівна Крутько, Зайцева Аїда Набіївна, Швед Михайло Богданович – провідні спеціалісти в галузі мистецтва та виконавської майстерності.

Україну представляла студентка Київського національного університету культури і мистецтв, третьокурсниця Яна Прохоренко (клас викладача доцента, заслуженої артистки України Дондик Оксани Іванівни), виборовши диплом І-го ступеня в номінації академічний вокал. Конкурс такого високозначимого та професійного рівня став першим в творчій діяльності співачки.

Серця публіки представниця КНУКіМ заполонила своєю мелодикою, гамою унікальних нот та потужною енергетикою. Після чого аудиторія вибухнула шквальними оплесками в знак вдячності за зразковий виступ конкурсантки. Завдяки своїм здібностям, харизмі та творчій оригінальності Яна зуміла привернути увагу усіх глядачів й увійти у трійку фаворитів голови журі Фабіо Д’Ораціо.

Бажаємо Яні нових творчих здобутків та перемог!