ДЕНЬ ІМЕНИННИКА: ОСКАРІВСЬКА ВЕЧІРКА

У Київському національному університеті культури і мистецтв відсвяткували традиційний День іменинника. Для студентської молоді, що відзначала день народження в лютому, організували незабутню святкову вечірку в стилі «Оскар». Участь у святкуванні взяли і студенти – лютневі іменинники факультету музичного мистецтва КНУКіМ!

Молодь немов потрапила до Голівуду: червона доріжка, шампанське, зіркова фотозона, конфетті, кульки, солодощі та ще багато сюрпризів чекали на винуватців свята!

Для зіркових іменинників влаштували розважальну шоу-програму, цікаві конкурси, музичні виступи та креативні відеопривітання від кожного факультету та зіркових викладачів і студентів КНУКіМ, що створило бездоганний настрій і море позитивних емоцій. І головний сюрприз вечора – оригінальний та надзвичайно смачний торт!

Михайло Поплавський особисто привітав іменинників, вручивши кожному «персональну зірку на алеї слави». «Радий вітати всіх іменинників лютого. Бажаю вам енергії і куражу. Будьте кращими, лідерами та режисерами свого життя. Ваша доля у ваших руках. Я вірю, що ви станете популярними, багатими і щасливими українцями! Щастя, добра, радості, натхнення й оптимізму!» – сказав Михайло Поплавський.

Запальні танці, пісні, жарти, безліч фото, крута святкова атмосфера – це зірковий День іменинника в Університеті культури! Березневі іменинники, чекайте на свято!