СИМФОНІЯ ВОДИ

СИМФОНІЯ ВОДИ: ONUKA, MANEKEN, ДАХАБРАХА та КАТЯ ЧІЛІ записали спільний трек. П'ятим «артистом» у творі виступила вода - щоб її записати, створили новий музичний інструмент і вирушили в експедицію Карпатами. На проект витратили майже рік! Факультет музичного мистецтва КНУКіМ пишається тим, що наші випускники – ONUKA і ДАХАБРАХА – беруть участь у таких модернових цікавих сучасних незвичних проектах!

Музичну симфонію «Голос води» музиканти записали до міжнародного Дня води. Презентація відбулася 23 березня у Києві на Контрактовій площі в рамках арт-перфомансу. «Вода – це найбільш чиста і водночас складна субстанція на планеті Земля. У цьому проекті все настільки природньо і гармонійно сплітається , що він про себе розповідає навіть без пояснень», - зазначає ONUKA.

Музиканти зазначають, що для цього проекту було використано інструменти, які для звучання використовують карпатську воду. Зокрема був використаний щипковий інструмент схожий на африканську калімбу, що звучить завдяки річці Жнець. Це колесо зі стальними язичками, кожен з яких відповідає своїй ноті, група перкусійних інструментів, що стикаються між собою і створюють мелодійний передзвін. Скляні піали мають три різні розміри, щоб видавати потрібні ноти. Крім того, було використано водобій - ударний інструмент, що перетворює силу водоспаду Крапелькового на красивий масивний удар. Бурний потік наповнює чашу Водобою і щосили б’є по літаврі. Також для запису симфонії використовували чаймси – шість стальних трубок, кожна з яких відповідає своїй ноті. Тиха вода річки Жнець дає їм поштовх і створює магічний передзвін та інші не менш цікаві інструменти.