ШПИЛЯСТІ КОБЗАРІ В НОКАУТАХ «ГОЛОСУ КРАЇНИ»

Ось такою запальною версією пісні «Шампанські очі» Андрія Кузьменка відзначили етап нокаутів зіркові випускники факультету музичного мистецтва КНУКіМ – гурт «Шпилясті кобзарі». Які наші хлопці були яскраві (і в прямому, і в переносному сенсі)! Юрко Миронець, Володимир Вікарчук і Сергій Потієнко – пишаємося вами і вашим гуртом! І хоча зірки на небі склалися якось не так, і період нокаутів став в цьому «Голосі» для вас останнім, віримо, що це тільки один із етапів вашого творчого життя, яке буде у «Шпилястих» довгим, різноманітним і плідним!