МУЗИКАНТИ КНУКІМ – ПЕРЕМОЖЦІ «ЧЕРВОНОЇ РУТИ»!

Гурт «Згарда» (м. Київ) – переможець у жанрі акустичної музики Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута–2018»: конкурсні прослуховування у Києві відбулися наприкінці листопада 2018 р. Усі учасники гурту мають безпосереднє відношення до факультету музичного мистецтва КНУКіМ – солістка і окраса гурту Юлія Вітранюк – студентка – фольклористка 2-го курсу, контрабас – Ігор Діденчук – студент – фольклорист 1-го курсу, ударні і народні духові інструменти – Тимофій Музичук, нещодавній випускник – фольклорист ФММ КНУКіМ; на сьогодні бандура теж представлена нашою випускницею – бандуристкою Світланою Лагодою.

Зараз «Згарда» готується до Всеукраїнського фіналу «Червоної рути», який відбудеться у м. Чернівці у вересні 2019 року. Бажаємо нашій «Згарді» перемоги! На відео – один із конкурсних творів, який гурт виконав на відборі у Києві. «Листочку з явора» - українська народна пісня в авторській обробці учасників гурту «Знарда». Насолоджуйтеся!