ВЕЛИКИЙ ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ ГУРТУ "ШПИЛЯСТІ»

Зазирнути за лаштунки «Голосу країни», з перших вуст почути, як це було. Як змагалися, як потоваришували, як тренувалися та підтримували одне одного. Великий онлайн-концерт гурту «Шпилясті кобзарі» та інших учасників проекту «Голос країни» (Voice of the Country) за технічної підтримки студії звукозапису Holywood UA Recording Space подарує таку можливість. Серед гостей концерту – Наталя Повстяна, Катерина Гудим, Катерина Гулюк та Роксолана Сирота. Поговоримо, згадаємо, пожартуємо – і, звісно ж, поспіваємо. Адже без цього «Шпилясті» - не «Шпилясті»!

Коли: 26 березня о 18:00 вмикайте онлайн-трансляцію на сторінці https://goo.gl/ahJnyP. До речі, у коментарях до події або онлайн можна задавати свої запитання до «Шпилястих» чи дівчат. За найкраще питання буде приз - ексклюзивне горнятко від гурту «Шпилясті кобзарі»! Разом із зірковими випускниками факультету музичного мистецтва КНУКіМ – «Шпилястими» - Юрком Миронцем, Володимиром Вікарчуком і Сергієм Потієнко – запевняємо: #бандурацекруто!