YUKO І KHAYAT ПРЕЗЕНТУВАЛИ СПІЛЬНУ ПІСНЮ

Музиканти гурту YUKO і артист KHAYAT вирішили об'єднати сили для створення оригінальної пісні. Ідея про спільний трек зародилась у співаків після участі у Національному відборі Євробачення-2019.

Трішки більше місяця тому в Україні відбувся фінал Нацвідбору до Євробачення-2019. Талановиті вокалісти змагались за можливість представляти країну на пісенному шоу. Та участь у конкурсі стала не тільки чудовою нагодою для артистів показати свою творчість, але й об'єднала їх у стильний тандем. Мова йде про учасника "Голосу країни-9" Андрія Хаята, який виступає під творчим псевдонімом KHAYAT. Перспективний артист записав спільну пісню зі своїми колегами з гурту YUKO. У запальному треку Vesnianka співаки поєднали фольклорні мотиви та електронну музику.

За досить короткий час артисти зуміли зняти ефектний кліп, який вже підкорює мережу. Зйомки ролика відбулись на столичному Кураж Базарі. Окрім творчого тандему, у ролику Vesnianka постали й інші українські знаменитості, зокрема, The Maneken, Alina Pash, Анатолій Анатоліч, LAUD, Роман Бахарєв (BAHROMA), INGRET. Додамо також, що Юлія Юріна – учасниця гурту YUKO – є зірковою випускницею – фольклористкою факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Не перестаємо слідкувати за її проектами і новими здобутками! Пишаємося!