ЗІРКОВІ ВИКЛАДАЧІ: НАТАЛІЯ КРЕЧКО

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ продовжує знайомити вас із нашими зірковими викладачами. Знайомтеся: Наталія Михайлівна Кречко – заслужена артистка України, професор кафедри музичного мистецтва, завідувач секції академічного хорового мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв; художній керівник та головний диригент студентського академічного хору «ANIMA» КНУКіМ.

Донька хормейстера і композитора Михайла Кречка – талановитий і харизматичний диригент і хормейстер, пані Наталія закінчила Національну музичну академію України ім. П. Чайковського по класу диригування (1992) у народного артиста СРСР, Героя України, проф. Л. Венедиктова; а також по класу вокалу (1996) та асистентуру-стажування (1999) у народного артиста України, проф. В. Куріна.

Наталія Кречко – Лауреат Міжнародного конкурсу вокалістів «Мистецтво XXI сторіччя» (2004). Лауреат спеціальної премії і нагороди «Найкращий диригент» Міжнародного конкурсу ім. Г. Димитрова в місті Варна (Болгарія, 2008). В листопаді 2017 р. Н. Кречко брала участь в роботі журі Першого всеукраїнського конкурсу вокалістів «Світова класика українською».

З 1992 р. Н. Кречко викладає в КНУКіМ, з 2005 – завідувач кафедрою (сьогодні секцією) академічного хорового мистецтва, а також керівник студентського хору «ANIMA» КНУКіМ, який під орудою Н. Кречко здобув звання лауреата Міжнародного конкурсу камерних хорів «Ялта - Вікторія» (2005), конкурсу хорових колективів ім. Георгія Димитрова (Варна, Болгарія, 2008), лауреата спеціальної нагороди «Найкращий диригент» (Болгарія, 2008), володаря ІІ премії хорового конкурсу ім. Геогріу Музическу (Румунія, 2012), а також кількох фестивалів і конкурсів у Греції, Іспанії, Німеччині та ін.

Серед випускників Н. Кречко – заслужена артистка України Оксана Дондик, талановиті музиканти – сьогодні викладачі українських мистецьких вишів Назар Якобенчук, Назар Давидовський та ін. Наталія Михайлівна – автор близько 20-ти наукових статей, а також багатьох творчих проектів за участі студентського академічного хору «ANIMA» КНУКіМ.