МІСТЕР І МІС ФММ КНУКіМ: ЗНАЙОМСТВО (ЧАСТИНА 1)

Друзі, ми починаємо знайомство з учасниками конкурсу «Міс і Містер ФММ - 2019» ! Перша пара конкурсу - МАРКОВИЧ ІВАН ТА ЯКОВЕНКО ОЛЕКСАНДРА. Студент 1-го курсу і студентка 4-го курсу: поєднання стриманості та наполегливості з шаленою енергією!

Зустрічайте пару під номером 2. ЛИТВИНОВА ДАР'Я ТА МОЛЬЧИЦЬ БОГДАН. Студенти 2-го курсу: романтичність та цілеспрямованість – саме ці якості притаманні нашій парі!

Продовжуємо знайомство з нашими учасниками під номером. КОМОВА ЮЛІЯ ТА ДМИТРУК БОГДАН: студентка 3-го курсу і студент 1-го курсу – поєднання ніжності і переконливості у своїй пермозі!

Знайомтеся із нашими красенями і красунями, обирайте фаворитів у змаганні за звання «Містер» і «Міс» факультету музичного мистецтва КНУКіМ – 2019! Фінал – не за горами!