Факультет музичного мистецтва

      ​​   

СКАЖІТЬ, ЯКУ МУЗИКУ ВИ СЛУХАЄТЕ…

Скажіть, яку музику ви слухаєте, ми скажемо - хто ви. Музичні переваги можуть багато розповісти про людину, її душевну організацію, енергетику і таланти. Дізнайтеся, які ж секрети розкриє ваша улюблена музика. Психологи стверджують що людину можна охарактеризувати за багатьма звичками – стилем одягу, смаковим перевагами, манерою письма, та іншим. Музичні вподобання це теж один із критеріїв за яким можна скласти психологічний портрет особистості. Музичний смак диктує енергетика людини, її пристрасті, адже саме музика для багатьох людей є джерелом поповнення енергії, життєвих сил, мотивації та оптимізму. А інші люди, навпаки, можуть виплеснути негативні емоції, переживання, страхи і печалі, прослуховуючи улюблену музику.

Танцювальна і поп-музика. В сучасній музиці здебільшого домінують електронні звуки і велика кількість вокалу. Люди, які віддають перевагу такій музиці спокійні, врівноважені, володіють хорошою енергетикою і не виділяються з натовпу. Вони сучасні, швидко приймають рішення і вміють підлаштовуватися під мінливі обставини, люблять експериментувати.

Важкий рок і класика. Це складна багатопланова музика, вона різка, іноді агресивна, але люди, які люблять таку музику, рідко є агресорами, швидше, навпаки. Любителі такої музики мають тонку душевну організацію, вони дуже емоційні і ранимі, креативні, імпульсивні і вкрай неорганізовані. Через таку музику люди часто вихлюпують негативні емоції і переживання. Потрібно частіше слухати легку класичну музику, щоб трохи приборкати свою надзвичайно сильну енергію.

Спокійна розслаблююча музика, блюз, кантрі. Люди, які люблять більш спокійну розслаблену музику, дуже зібрані і цілеспрямовані, вміють йти на компроміс, знають чого хочуть від життя і знають, як цього домогтися. Такий музичний смак говорить про любов до мистецтва. Людина, слухаючи улюблену музику, поповнює енергію, музика допомагає легше пережити труднощі і непрості життєві ситуації.

На останок наголосимо: характеристика по музичних вподобаннях – це орієнтовний опис характеру. Кожна людина з часом змінює свої звички та смаки, музика не стає вийнятком. Тож сприймати подану вище інформацію як шаблон, що допоможе охарактеризувати детально особистість, не варто.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​