УЧАСТЬ У ТЕЛЕЗЙОМКАХ

Нарешті ми можемо розповісти вам про подію, яку нещодавно анонсували у наших новинах. Український народний хор імені С. Павлюченка факультету музичного мистецтва КНУКіМ взяв участь у зйомках телесеріалу «Слуга народу – 3».

Разом із викладачем і куратором групи ТДН-28 Євгенією Дубінченко студенти 1-го, 2-го, 3-го і 4-го курсів спеціалізації «народно-хорове мистецтво» змогли долучитися до світу кіно- і телемистецтва, провести незабутніх кілька днів репетицій і власне зйомок, познайомитися із відомими акторами і діячами культури.

Радіємо новому досвіду наших студентів, думаємо, що дні, проведені на телемайданчику, студенти – музиканти КНУКіМ запам’ятають на усе життя. А ми чекаємо нових цікавих мистецьких проектів від музикантів КНУКіМ!