Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ГУРТ DAKHABRAKHA ПРЕЗЕНТУВАВ НОВИЙ КЛІП

Музичний гурт DakhaBrakha завжди вражає своїми музичними новинками, і цього разу кліп на пісню «Пливе човен» не став виключенням. Учасники гурту презентували нове відео 28 березня.

Новий відеокліп на пісню «Пливе човен» став саундтреком до фільму українського режисера Романа Бондарчука «Вулкан». Кадри у кліпі стали поєднанням сцен з фільму, а також з відеопланами музикантів гурту на знімальному майданчику стрічки. Музиканти запевняють, що нова композиція стала справжнім переосмисленням української народної пісні. Новий кліп «Пливе човен» зумів поєднати кіно та музику під мелодію як завжди проникливої та сильної пісні: «Пiсня, кадри з "Вулкану" – наша спроба поштовху атмосфери зниклих свiтiв та пошуків давно загубленого щастя», - запевняють зіркові випускниці факультету музичного мистецтва КНУКіМ – учасниці гурту DakhaBrakha Олена Цибульська, Ніна Гаренецька і Ірина Коваленко, а також їх колега по гурту Марко Галаневич.

Варто додати, що драма «Вулкан» зовсім скоро вийде в український прокат. Історія Романа Бондарчука розповість про пригоди перекладача моніторингової місії ОБСЄ Лукаса у маленькому містечку на півдні України. Майбутня кінострічка вже завоювала 8 престижних нагород на різних преміях та фестивалях. Неабияку роль у переможній ході фільму світовими кінотеатрами відіграє музика у виконанні зіркових випускників ФММ КНУКіМ!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​