ЗІРКОВИЙ КЛУБ ЛІДЕРІВ

В Університеті культури відбулась епохальна історична подія – посвята в Зірковий клуб лідерів. Відкрив урочисту церемонію Президент Зіркового клубу лідерів Михайло Поплавський: «Лідерами не народжуються, ними стають. Я радий, що сьогодні до Клубу лідерів Університету культури приєдналася талановита, амбітна молодь, лідери думок та студентських ініціатив. Зірковий клуб лідерів – це стартап успішних людей. Девіз нашого клубу – «Жити, любити, творити і перемагати», чого я і вам бажаю! Кожен із вас – унікальна особистість. Настав ваш час – час професіоналів-реформаторів. За вами майбутнє! Вам творити новітню історію України!».

Для урочистої посвяти, проголошення клятви та вручення значків і посвідчень членів Клубу лідерів на сцену запросили першокурсників. Зачитавши клятву, студентська молодь засвідчила своє велике бажання на вступ до клубу та зобов’язалась сумлінно дотримуватись статуту. А саме: бути ініціаторами прогресивних ідей і творцями високої культури; вести творчу та просвітницьку діяльність; дбати про авторитет Університету культури; з гордістю нести звання лідера Зіркового клубу.

«Дорогі юні лідери, мені надзвичайно приємно, що ви стали частиною Зіркового клубу лідерів Університету культури. Це велика честь і велика відповідальність! Будьте лідерами, режисерами свого життя. Ваша доля у ваших руках. Від вас залежить ваш зоряний шлях. Створіть свою легенду життя і станьте успішними та щасливими українцями. Перетворіть своє життя на шедевр!», – cказав Михайло Поплавський.

Народження нової ери лідерів Київського університету культури відбулось. Попереду на лідерів-першокурсників чекають креативні проекти, нові можливості, цікаві зустрічі та масштабні івенти!