Факультет музичного мистецтва

      ​​

ЗІРКОВИЙ КЛУБ ЛІДЕРІВ

В Університеті культури відбулась епохальна історична подія – посвята в Зірковий клуб лідерів. Відкрив урочисту церемонію Президент Зіркового клубу лідерів Михайло Поплавський: «Лідерами не народжуються, ними стають. Я радий, що сьогодні до Клубу лідерів Університету культури приєдналася талановита, амбітна молодь, лідери думок та студентських ініціатив. Зірковий клуб лідерів – це стартап успішних людей. Девіз нашого клубу – «Жити, любити, творити і перемагати», чого я і вам бажаю! Кожен із вас – унікальна особистість. Настав ваш час – час професіоналів-реформаторів. За вами майбутнє! Вам творити новітню історію України!».

Для урочистої посвяти, проголошення клятви та вручення значків і посвідчень членів Клубу лідерів на сцену запросили першокурсників. Зачитавши клятву, студентська молодь засвідчила своє велике бажання на вступ до клубу та зобов’язалась сумлінно дотримуватись статуту. А саме: бути ініціаторами прогресивних ідей і творцями високої культури; вести творчу та просвітницьку діяльність; дбати про авторитет Університету культури; з гордістю нести звання лідера Зіркового клубу.

«Дорогі юні лідери, мені надзвичайно приємно, що ви стали частиною Зіркового клубу лідерів Університету культури. Це велика честь і велика відповідальність! Будьте лідерами, режисерами свого життя. Ваша доля у ваших руках. Від вас залежить ваш зоряний шлях. Створіть свою легенду життя і станьте успішними та щасливими українцями. Перетворіть своє життя на шедевр!», – cказав Михайло Поплавський.

Народження нової ери лідерів Київського університету культури відбулось. Попереду на лідерів-першокурсників чекають креативні проекти, нові можливості, цікаві зустрічі та масштабні івенти!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​