Факультет музичного мистецтва

      ​​

ВІП-ПАТІ ІЗ ТАЛАНОВИТИМИ АБІТУРІЄНТАМИ

В Університеті культури відбувся масштабний захід для абітурієнтів з усієї України – VIP-party з Михайлом Поплавським, а також підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ! Понад тисячу абітурієнтів завітали до культурно-мистецького вишу для того, щоб представити свій талант фахівцям, особисто познайомитися із зірковими викладачами, поринути у студентську атмосферу та детально ознайомитись з умовами вступу.

Феєрична атмосфера панувала в Університеті культури: драйвова музика, щирий сміх, запальні танці, яскраві кульки, конкурси і подарунки! Молодь була в захваті від незабутнього VIP-прийому! Кожен із факультетів приймав абітурієнтів по-особливому: інтерактивні майстер-класи, воркшопи, тренінги, пробні творчі конкурси, презентації, фестивалі, лекції, розіграші, фан-зустрічі з успішними студентами й випускниками – все це чекало на амбітних і цілеспрямованих вступників.

Велика команда Факультету музичного мистецтва презентували випускникам спеціалізації, розповіли про насичене студентське життя і надали цінні поради щодо підготовки до фахових іспитів. Усі бажаючи взяли участь у попередньому творчому конкурсі.

На VIP-party відбулись мотиваційні зустрічі із Михайлом Поплавським. «Радий вітати вас на VIP-party в Університеті культури! Я дуже радий, що в Україні так багато талановитої, креативної та цілеспрямованої молоді! В Університеті культури на вас чекає: незабутня студентська атмосфера, позитивна енергетика, зірковий професорсько-викладацький склад і потужна матеріально-технічна база! Ви маєте знати, чого хочете від життя! У вас має бути мета. Мета – це крила. Бажаю вам успішного українського злету!

Я хочу, щоб ви стали успішними, багатими, популярними і щасливими. Ви майбутня еліта України! Вам творити новітню історію України! Успішні українці – успішна Україна!»,– сказав Михайло Поплавський.

У рамках VIP-party в Університеті культури пройшло нагородження учасників масштабного всеукраїнського конкурсу #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ, які будуть навчатися у богемному виші безкоштовно. Серед тисячі конкурсантів з усієї України та неймовірної кількості робіт компетентне журі, а саме – представники професорсько-викладацького складу від кожного з обраних факультетів та студентський парламент, обрали 22 кращих із кращих – талановитих, креативних і цілеспрямованих учасників, троє із них будуть навчатися на факультеті музичного мистецтва!

Михайло Поплавський привітав обдаровану молодь і вручив сертифікати переможців. Всім іншим Михайло Поплавський подякував за участь і оголосив про продовження конкурсу «Талановитим вхід без черги», фінал якого відбудеться у червні 2019 року.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​