НАШІ ТАЛАНОВИТІ ПЕРЕМОЖЦІ!

Відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ ! Понад тисячу абітурієнтів завітали до культурно-мистецького вишу для того, щоб представити свій талант фахівцям, особисто познайомитися із зірковими викладачами, поринути у студентську атмосферу та детально ознайомитись з умовами вступу. Серед них були 254 учасника конкурсу на спеціальність «Музичне мистецтво». Феєрична атмосфера панувала в Університеті культури: драйвова музика, щирий сміх, запальні танці, яскраві кульки, конкурси і подарунки, а також запашна кава і смаколики! Молодь була в захваті від незабутнього VIP-прийому!

Надзвичайно бурхлива субота - День відкритих дверей на факультету музичного мистецтва КНУКіМ 30 березня - завершилась нагородженням трьох переможців конкурсу #Талановитим_вхід_без_черги! Дарина Бородій, Настя Чабан і Святослав Грицак перемогли у конкурсі і вибороли можливість навчатися з 1-го вересня в КНУКіМ за рахунок університету! Вітаємо переможців! Їх було 254! Перемогли - троє! Вони спробували - і у них вийшло! Ніколи не втрачайте віри у перемогу!